Jandarma'dan Hırsızlara Operasyon

Jandarma'dan Hırsızlara Operasyon

Denizli İl Jandarma Komutanlığı faili meçhul hırsızlık olayları için operasyon yaptı

Denizli İl Jandarma Komutanlığı faili meçhul hırsızlık olayları için operasyon yaptı. Yapılan yazılı açıklama şu şekilde :

DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SORUMLULUK BÖLGESİNDE MEYDANA GELEN FAİLİ MEÇHUL HIRSIZLIK OLAYLARININ AYDINLATILMASINA YÖNELİK YÜRÜTÜLEN FAALİYETLER KAPSAMINDA;


GÜNEY İLÇESİNDE SON BİR AY İÇERİSİNDE MEYDANA GELEN KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDAN HIRSIZLIK VE BAĞ, BAHÇE VE TARLADAN HIRSIZLIK OLAYLARI İLE İLGİLİ OLARAK FAİL YADA FAİLLERİN TESPİTİ VE YAKALANMASI AMACIYLA YAPILAN KAPSAMLI ÇALIŞMALAR SONUCUNDA, HIRSIZLIK OLAYLARINI E.Y. VE A.D. İSİMLİ ŞAHISLARIN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ TESPİT EDİLMİŞTİR.


 JANDARMANIN DEDEKTİFLERİ OLAN (JANDARMA SUÇ ARAŞTIRMA TİMİ) JASAT TİMLERİ VE GÜNEY İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ TARAFINDAN MÜŞTEREK YAPILAN BAŞARILI OPERASYON NETİCESİNDE ŞÜPHELİLER KAÇMASINA FIRSAT VERİLMEDEN YAKALANMIŞTIR. 


YAKALANAN ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINMIŞ, SEVK EDİLDİĞİ ADLİ MAKAMLARCA TUTUKLANMIŞTIR. 


ŞÜPHELİLERİN DENİZLİ İLİNDE BULUNAN EVİNDE VE DEPOSUNDA YAPILAN ARAMADA ÇOK SAYIDA MUHTELİF ÇALINTI MALZEME ELE GEÇİRİLMİŞTİR. 


        SUÇA KONU ELE GEÇİRİLEN MALZEMELER, OLAY MÜŞTEKİLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR.  


        YAPILAN OPERASYON SONUCU (5) FAİLİ MEÇHUL OLAY AYDINLATILMIŞTIR.


             DENİZLİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA, EMNİYET VE ASAYİŞİN SAĞLANMASINA YÖNELİK OLARAK SUÇ VE SUÇLULARLA MÜCADELEYE ARALIKSIZ DEVAM EDİLECEKTİR.