Jandarma 21 Faili Meçhul Olayı Aydınlattı

Jandarma 21 Faili Meçhul Olayı Aydınlattı

Denizli Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgesinde meydana gelen 21 faili meçhul olayı aydınlatarak, yine büyük bir başarıya imza attı. Sanıklar adliyeye sevk edildi.

Pamukkale, Honaz, Çivril ve Sarayköy ilçeleri kapsamında meydana gelen hırsızlık olaylarını uzun süredir araştıran JASAT ekipleri, çalışmaları sonucunda 21 olayın failleri olan kişileri yakalayarak adalete teslim etti.

Konu hakkında Denizli il jandarma komutanlığınca yapılan açıklamada, “Sorumluluk bölgesinde meydana gelen faili meçhul asayiş olaylarına yönelik yürütülen faaliyetler kapsamında; Çivril, Pamukkale ve Sarayköy ilçelerinde meydana gelen  hırsızlık olayları ile ilgili olarak, fail yada faillerin tespiti ve yakalanması amacıyla yapılan kapsamlı çalışmalar sonucunda hırsızlık olaylarını H.K. Y.A., S.K. A.K.K. ve T.E. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiştir.

Jandarmanın dedektifleri olan jandarma suç araştırma timleri (jasat) koordinesinde Çivril, Honaz, Pamukkale ve Sarayköy ilçe jandarma komutanlığı ekiplerince yapılan başarılı operasyon sonucunda H.K. Y.A., S.K. A.K.K. ve T.E. isimli süpheliler yakalanmıştır. Yakalanan şüpheliler gözaltına alınmış, sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmıştır. Yapılan operasyon sonucu 21 faili meçhul olay aydınlatılmıştır. Denizli il jandarma komutanlığınca, emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik olarak suç ve suçlularla mücadeleye aralıksız devam edilecektir.” Denildi.