Filede heyecan Denizli'de başlıyor
![Filede heyecan Denizli'de başlıyor](https://kulvargazetesi.net/images/news/filede-heyecan-denizlide-basliyor.jpg)
Filede heyecan Denizli'de başlıyor
(İHA) - 4 takımın katılacağı Voleybol Yıldız Erkekler Bölge Müsabakaları Denizli’de başlıyor
Voleybol Yıldız Erkekler Bölge Müsabakaları 05-06-07 Nisan tarihlerinde Denizli'de yapılacak. Kulüplerarası Bölge Şampiyonasında Aydın, Manisa, Denizli ve Muğla illerinden 4 erkek takımı Hasan Güngör Spor Salonunda parkeye çıkacak.
0 Yorum