EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ ARAÇ
![EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ ARAÇ](https://kulvargazetesi.net/images/news/emniyet-mudurlugune-yeni-arac.jpg)
Denizli Emniyet Müdürlüğü, yapılan bağışlarla 7 araç satın alarak ekiplerini güçlendirdi
Konu hakkında yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Denizli Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneğine yapılmış olan bağışlar neticesinde (7) araç satın alınarak, vatandaşlarımıza daha etkin ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına göreve başlatılmıştır.” denildi
0 Yorum