DTO

ERDOĞAN, DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞINA EL ATTI

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, demiryolundaki yük taşımacılığıyla ilgili işleyiş, altyapıdaki son durum, aksaklıklar ve beklentilerle ilgili TCDD müdürleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

BAŞKAN ERDOĞAN,“TÜRK MİLLETİ, SİZLERE MÜTEŞEKKİRDİR”

DTO Başkanı Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında eğitimcilerin toplumların medeniyet çizgisinden ayrılmaması ve daha da güçlenmesindeki rolüne dikkat çekti.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN DEPREMZEDELERE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Düzce halkı ile depremden etkilenen civar illerdeki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Allah(cc), ülkemizi ve milletimizi her türlü musibetten, kaza ve beladan korusun”

DTO Üyeleri Ata’nın huzuruna çıktılar

Başkent’e çıkarma yapan Denizli Ticaret Odası heyeti, Ata’nın huzuruna çıktı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, yeni yönetimleri adına Atatürk’ün mozolesine çiçek sundu. 

ÖZLEM, MİNNET, SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

DTO, KAZAKİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ AĞIRLADI

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Kazakistan Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Yerkebulan Sapiyev’i misafir etti.

Enerji tasarrufu Denizli’de konuşuldu

Denizli Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, her geçen gün azalan enerji kaynaklarını daha verimli kullanabilmenin yolları konuşuldu.

 “KİM BU CENNET VATANIN UĞRUNA OLMAZ Kİ FEDA?”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında milli birlik ve beraberlikle aşılamayacak engel olmadığına dikkat çekti; halkın bayramını kutladı

Verimder Anadolu Buluşmaları Denizli’de

Bugüne kadar 25 ilde kanaat önderleri ile birlikte toplantılar yapan Verimder, 1 Kasım tarihinde ilimizde de toplantı yapacak. 

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerine teşekkür etti. 30 meslek komitesinde de kendilerine güvenip desteklerini esirgemeyen üyelerine gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Kadın kooperatifleri ve girişimcilerine yönelik destekler DTO'da anlatıldı

Ticaret Bakanlığı’nın kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilere yönelik sunduğu desteklerin ele alındığı bilgilendirme toplantısı, Denizli Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi

DTO’da Yeni Yönetim Belli Oldu

3 Ekim Pazartesi günü Denizli Ticaret Odası (DTO) üyelerinin katılımıyla yapılan seçimle belirlenen DTO Meclisi, 2022-2026 döneminin DTO Yönetim Kurulu üyeleri ile DTO Başkanını seçti.

DTO’nun fuar desteği sürüyor

DTO yurt içi ile yurt dışı fuar ve iş gezilerine aralıksız devam ediyor

Güven tazeleyen Erdoğan; "Denizli için daha çok koşturacağız"

DTO'da meslek komitesi ve meclis üyesi seçimleri sonucu güven tazeleyen DTO Başkanı Uğur Erdoğan, "Denizli ve daha güçlü sektörler oluşabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız, koşturacağız" dedi

Tekstil sektörünün teknoloji dönüşüm liderleri Denizli’den çıkacak

Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm" projesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

ERDOĞAN HELALLİK İSTEDİ

Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) 2018-2022 Meclis Dönemi’nin son toplantısı gerçekleştirildi.

DTO Ailesi Büyüyor

Odalarının aylık olağan meclis toplantısında geçen ay 130 üye daha kazandıklarını açıklayan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 5,44’lük bir artış yakaladıklarını söyledi

Başkan Erdoğan, Halkın Zafer Bayramını Kutladı

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, halkın bayramını kutladı

BAŞKAN ERDOĞAN, ÜYELERİNE GİDİYOR VE DİNLİYOR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek dinliyor; sektörlerini ve işlerini istişare etmeye devam ediyor.

GIDA SEKTÖRÜNDEKİ ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyeleriyle işlerini, odalarının hizmetlerini ve sektörlerini istişare etmeye devam ediyor.

BAŞKAN ERDOĞAN, ÜYELERİYLE BAĞINI KOPARMIYOR

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, odanın 3'üncü Meslek Komitesi’nin üyeleriyle, yapı ve inşaat sektöründeki üyelerini, iş yerlerinde ziyaret etti.

DENİZLİ PLATFORMU, DENİZLİ TİCARET ODASI’NDA TOPLANDI

Denizli Platformu, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’ın dönem sözcülüğündeki yeni dönemin ilk toplantısını, DTO hizmet binasında yaptı. 

HEIMTEXTIL & TECHTEXTIL FUARI’NI DEĞERLENDİRDİLER

DTO, Denizli’den Heimtextil, Techtextil ve Texprocess 2022 Fuarı’na katılan firmalarla değerlendirme toplantısı yaptı.

Başkan Erdoğan, Esnaf Ziyaretini Kesintisiz Sürdürüyor

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, oda üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek sektörlerindeki son durumu istişare edip, üyelerinin beklentileri ile önerilerini dinlemeyi sürdürüyor. 

Teknik Tekstil Merkezi Projesi İçin Bir Araya Geldiler

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, projelerinin paydaşı olan kamu kurum, kuruluş ve odalara, “Teknik tekstil merkezimizdeki makinelerimizle prototip üretime geçerek projemizi taçlandırmak istiyoruz” dedi

Denizli’nin ihracatı 6 ayda 2,5 milyar doları aştı

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Meclisinde son 1 ayda yaşanan sosyoekonomik gelişmeleri değerlendirdi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Yetkinlik Geliştirme Merkezi Kuruluyor

DTO, eğitime desteğini artırıyor. Bu kez de mesleki ve teknik eğitim öğretmenlerine eğitim verecek; destek olacak. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Avrupa Birliği AB destekli yeni bir projeye daha imza attı

 “TAN YERİ AĞARIRKEN, KARA BİR GECE AYDINLIK BİR GELECEĞE DÖNÜŞMÜŞTÜR!”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıl dönümünde bir mesaj yayınlayan DTO başkanı, o gece gösterdiği eşsiz kahramanlıkla ecdadı gibi tarihe yön veren milletimizin, makûs talihini dedi

ALMANYA’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEKLER

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Dünya Robot Oyunları'na katılarak 1’inci olan öğrencileri kabul etti ve tebrik etti

“HER GÜNÜMÜZ BAYRAM TADINDA VE BAYRAM HAVASINDA OLSUN”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, halkın Kurban Bayramı’nı kutladı.