DTO

ERDOĞAN: DENİZLİ'MİZ TEKNİK TEKSTİLİN DE LİDERİ OLACAK 

DTO, Heimtextil & Techtextil Fuarı çerçevesinde Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası (TD-IHK) iş birliğiyle gerçekleştirilen Katma Değerli Tekstil Yolunda Almanya Pazarı toplantısını Frankfurt'ta yaptı

DTO’DAN HEIMTEXTIL FUARI’NDA TEKNİK TEKSTİL ATAĞI

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’de teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere geçişi sağlayacaklarını söyledi

DTO, Almanya Tekstil Fuarına çıkartma yaptı

Denizli Ticaret Odası (DTO), Almanya’da devam eden Heimtextil & Techtextil Fuarı’na üyeleri ve firmalardan oluşan 100 kişilik büyük bir heyetle katılım sağladı.

DTO’DAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Projenin tanıtım toplantısında konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Daha güçlü bir Türkiye, daha güçlü bir daha güçlü bir Denizli olmasını, canı gönülden istiyoruz"dedi

BAŞKAN ERDOĞAN, İLK 1000’E GİREN İHRACATÇILARI KUTLADI

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’nin Türkiye’nin ilk 1000 firması sıralamasına Denizli’den adını yazdırmayı başaran firmaları kutladı.

“SİZLERİN VARLIĞI, BİZİM EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, 2021-2022 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti; güzel bir tatil dönemi geçirmelerini temenni etti.

DTO Başkanı Erdoğan, Denizli iş dünyasının bankalardan beklentilerini sıraladı

DTO Başkanı Uğur Erdoğan:“Bunca gayretimizin yegane sebebi, Denizli’miz ve hemşehrilerimizdir”

Çardak OSB, Yeni Sektörlerle Hızla Büyüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, zaman, mekân ve mesafe tanımıyor; üyelerini ziyaret ediyor. 

BAŞARILI GİRİŞİMCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Denizlililer, dün gece antik kent Laodikya'nın eşsiz güzellikteki manzarasında tarihi bir ana tanıklık ettiler. Gecenin finalindeki jazz konseri de davetlileri adeta büyüledi.

DTO Başkanı Erdoğan, Denizli iş dünyasının beklentilerini Hisarcıklıoğlu’na iletti

Denizli Ticaret Odası (DTO) yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli iş dünyasının sıkıntı ve taleplerini içeren kırmızı dosyayı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na iletti.

DTO’NUN MECLİS SALONU DOLDU TAŞTI

Bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, DTO ziyaret etti; Denizli iş dünyası ile buluştu. 

Hisarcıklıoğlu'ndan DTO'nun hizmetlerine büyük övgü

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, DTO'nun 5 yıldızla ödüllendiren hizmetlerini, "Avrupalı esnaflar, odalarından hangi standartlarda hizmet alıyorsa, DTO aynı standartta hizmet veriyor" dedi

YATIRIMLAR GİBİ DTO DA HIZLA BÜYÜYOR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli'nin, yeni yatırımlar almaya ve büyümeye devam ettiğini söyledi. 

Başkan Erdoğan, Çalışma Bakanı ile buluştu

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlili 86 firmanın stant açtığı Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'nda Çalışma Bakanı Vedat Bilgin ile bir araya geldi.

 “ATATÜRK’ÜN ÇİZDİĞİ YOLDA GENÇLERİMİZİN DAİMA YANINDAYIZ”

DTO Başkanı Erdoğan, “Millî Mücadele ateşimizin yakıldığı 19 Mayıs’ın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlerimize adanması, onlara verdiği değerin göstergesidir.” dedi.

BAŞKAN ERDOĞAN HOMETEX’TE ADIM ATMADIK YER BIRAKMADI

DTO, Denizlili 86 firmanın stant açtığı İstanbul'daki Hometex Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı'na, ilgili sektörlerden ziyaret etmek isteyen 20 üyesiyle çıkarma yaptı. 

Vakıflara yardım için gelenlere, öncelikle iş imkânı sunacaklar

DTO Pamukkale Kaymakamlığı ile, kaymakamlığa sosyal yardım için müracaat eden 18-55 yaş arasında iş gücüne katılabilecek bireylerin istihdamının sağlanmasına yönelik önemli bir girişim başlattı. 

DTO, Mesleki Eğitim Fuarına ev sahipliği yaptı

Denizli Ticaret Odası ortaklığıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Denizli Mesleki Eğitim Fuarı ve Sergisi düzenlenen törenle açıldı.

 DTO bayrağı devraldı

Denizli İş Adamları Tüccarlar ve Sanayiciler Platformu'nda dönem sözcülüğü devir teslim töreni yapıldı. Denizli Platformu’nun yeni Dönem Sözcüsü Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan oldu.

EMEKÇİLERİMİZ, ÜLKEMİZİN ASIL MİMARLARIDIR

Başkan Erdoğan, “Ekonomimizin neferleri olan işçilerimiz, daha fazla üreterek şehrimizin gelişmesine daha büyük katkı sağlayacaktır. Güçlü bir Türkiye’nin mimarı emekçilerimiz olacaktır” dedi.

Denizli iş dünyasının beklenti, öneri ve istekleri Ankara’ya iletildi

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin sektörleriyle ilgili istek, öneri, talep ve görüşlerinden oluşan bir dosyayı Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a takdim etti.

DTO Başkanı Erdoğan; “Bayram alışverişinde esnafımızı tercih edelim”

Bayram alışverişlerini esnaftan yapmalarını isteyen Erdoğan, “Bayram alışverişimizi, esnafımızdan yapalım, destek olalım.

DTO Başkanı Erdoğan, Basın mensupları ile biraraya geldi

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, medya sektöründeki basın mensupları ile ftar yemeğinde bir araya geldi. Odalarındaki projeleri ile faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi aktarırken, görüş ve öneriler aldı.

ARTIK BİRER BAYRAK OLMUŞ ŞEHİTLERİMİZ, AL BAYRAĞIMIZDAKİ HİLALİN YILDIZIDIRLAR!

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının yıl dönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

İFTARINI KAMYON VE TIR GARAJI'NDAKİ ŞOFÖR ESNAFIYLA YAPTI

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, pandemi kısıtlamalarında bile ara vermediği esnaf buluşmalarını kesintisiz sürdürüyor.

DTO GELENEKSEL İFTARINI PASVAK’TA YAPTI

DTO, bu sene PASVAK’ta gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeğinde, meclis ve meslek komiteleri, kadın ve genç girişimciler kurulları ile camianın duayenlerinden önceki dönem başkanlarını da vardı

DTO iş İngilizcesi ve Almancası kursu için kayıtları almaya başladı

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerine yönelik bkişisel gelişim eğitimleri çerçevesinde gerçekleştirecekleri iş İngilizcesi ve Almancası kurslarının 25 Nisan Pazartesi günü başlayacağını açıkladı.

 “BİRBİRİMİZİ SEVELİM; ARAYALIM, SORALIM”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ramazan ayını kutladı; Denizlililer’e “Elbette zaman zaman hatalarımız ve kırgınlıklarımız olacaktır ama gelin yine de birbirimizin kıymetini bilelim” diye seslendi.

DTO, İŞ İNGİLİZCESİ İLE ALMANCASI KURSU VERECEK

Son 1 aydaki ticari ve ekonomik gelişmeleri değerlendiren DTO Başkanı Uğur Erdoğan, meclis üyeleriyle ülkeye ve Denizli’ye dair güncel verileri de paylaştı. 

DTO’da 'Protokol ve İş Kültürü' eğitimi büyük ilgi gördü

Denizli Ticaret Odası’nda (DTO) tarafından düzenlenen "Protokol ve İş Kültürü" ile "Pozitif Liderlik" eğitimleri büyük ilgi gördü.