DTO

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN ARTMASINA VESİLE OLSUN

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, mesajında “Birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir zaman diliminde kavuştuğumuz mübarek Miraç Kandili hepimize, sağlık ve huzur getirsin”

VE… DTO YARDIM TIRLARINI YOLA ÇIKARDI

DEPREM TIRLARINA, AFET BÖLGESİNDEKİ İNSANLARIN ACİL İHTİYACI OLAN KATALİTİK SOBALAR İLE ELEKTRİKLİ ISITICILAR VE DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANAN MALZEMELER YÜKLENDİ

DTO, BÜTÜN İMKANLARINI SEFERBER ETTİ

Denizli Ticaret Odası, Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını sarabilmek için bütün imkanlarını seferber ettiğini belirtti.

DTO, TÜM İMKANIYLA DEPREMZEDELERE YARDIM ETMEYE HAZIR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, ilk depremin hemen ardından gerekli afet yardım çalışmalarını başlattıklarını ve kesintisiz sürdürdüklerini açıkladı.

DTO, 2022’yi 20 Bin 574 Üyeye Ulaşarak Kapattı

DTO, yılın ilk DTO Meclis Toplantısı’nı yaptı. Geride kalan yılın genel bir değerlendirmesini yapan Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 2022’yi 20 bin 574 üyeye ulaşarak kapattıklarını açıkladı. 

BAŞKAN ERDOĞAN, REGAİP KANDİLİ’Nİ KUTLADI

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, halkın üç aylarıyla Regaip Kandili’ni kutladı; hayırlara vesile olmasını diledi.

ERDOĞAN “DENİZLİ, SİZİNLE ÇOK DAHA GÜÇLÜ!”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Heimtextil 2023 Ev Tekstili Fuarı'nda stant açarak yer alan Denizlili tekstilcileri kutladı.

DTO’DAN HEIMTEXTIL’E DENİZLİ DAMGASI 

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Heimtextil Fuarı’nda stant açan Denizlili ihracatçıları ziyaret etti; temsilcileriyle bir araya geldi. 

HAYATLARINI MESLEKLERİNE ADAMIŞ BASIN ÇALIŞANLARIMIZIN GÜNLERİNİ KUTLUYORUM

DTO Başkanı Uğun Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda basın çalışanlarının toplumsal önemine dikkat çekerek çabaları için teşekkür etti

2023, ÜLKE OLARAK DAHA DA GÜÇLENİP BÜYÜDÜĞÜMÜZ BİR YIL OLSUN

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, yayımladığı yılbaşı mesajında vatandaşa, “Bu yılbaşı, zorlu yıllardan geçtiğimiz son dönemlerin bizde bıraktığı yorgunluğu üzerimizden silkelenip attığımız bir an olsun."dedi

DTO Meclisi, Başkan Zolan'ı Ağırladı İŞ DÜNYASI, YENİ SANAYİ SİTELERİ İÇİN ARAZİ İSTİYOR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Meclisi, meclis ve meslek komitesi üyelerini Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile buluşturdu

DTO, DENİZLİ İŞ DÜNYASINI BAKAN’LA BULUŞTURDU

Denizli İşadamları Tüccarlar ve Sanayiciler Platformu, şehirdeki iş dünyası temsilcileriyle platform üyesi oda ve derneklerin üyelerini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile buluşturdu. 

Teknik Tekstil Merkezi, Bakan Varank tarafından hizmete açıldı

DTO Başkanı Uğur Erdoğan:“Togg’un tefrişat ve aksamlarına talibiz”, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank:- “Ülkemiz tekstil ve hazır giyimde AB’nin en büyük 3 tedarikçisi arasında yer alıyor"

DENİZLİ TEKNİK TEKSTİL MERKEZİ BUGÜN AÇILIYOR

DTO Başkanı Uğur Erdoğan,22 Aralık 2022 Perşembe günü saat 14.00'da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın teşrifleriyle Denizli Teknik Tekstil Merkezi'ni resmen açacaklarını söyledi. 

TEKSTİL SEKTÖRÜ, DTTM İLE KABUK DEĞİŞTİRİYOR

Türkiye’nin en fazla ihracat yapan ilk 8 şehri arasında yer alan Denizli’de en yüksek payı yüzde 40 ile tekstil ürünleri oluşturuyor. 

DTO Başkanı Erdoğan, ASKON’da Çalışmaları Anlattı

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kez Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’nin (ASKON) konuğuydu. 

TÜMSİAD, DTO Başkanı Erdoğan’ı Ağırladı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, TÜMSİAD'ın üyelerine seslendi. Denizli Ticaret Odası’nı, projelerini ve hizmetlerini anlattı; ticari hayat ve sektörlerle ilgili sorularını yanıtladı.

DTO Meclisi Toplandı

Oturumda, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sektörler ve Denizli’ye yönelik ulaşım, sanayi, ticaret ve ihracat gibi alanlarla önceliklerine dair faaliyetlerini ayrıntısıyla anlattı.

ERDOĞAN, DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞINA EL ATTI

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, demiryolundaki yük taşımacılığıyla ilgili işleyiş, altyapıdaki son durum, aksaklıklar ve beklentilerle ilgili TCDD müdürleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

BAŞKAN ERDOĞAN,“TÜRK MİLLETİ, SİZLERE MÜTEŞEKKİRDİR”

DTO Başkanı Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında eğitimcilerin toplumların medeniyet çizgisinden ayrılmaması ve daha da güçlenmesindeki rolüne dikkat çekti.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN DEPREMZEDELERE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Düzce halkı ile depremden etkilenen civar illerdeki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Allah(cc), ülkemizi ve milletimizi her türlü musibetten, kaza ve beladan korusun”

DTO Üyeleri Ata’nın huzuruna çıktılar

Başkent’e çıkarma yapan Denizli Ticaret Odası heyeti, Ata’nın huzuruna çıktı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, yeni yönetimleri adına Atatürk’ün mozolesine çiçek sundu. 

ÖZLEM, MİNNET, SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

DTO, KAZAKİSTAN BÜYÜKELÇİSİNİ AĞIRLADI

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Kazakistan Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Yerkebulan Sapiyev’i misafir etti.

Enerji tasarrufu Denizli’de konuşuldu

Denizli Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, her geçen gün azalan enerji kaynaklarını daha verimli kullanabilmenin yolları konuşuldu.

 “KİM BU CENNET VATANIN UĞRUNA OLMAZ Kİ FEDA?”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında milli birlik ve beraberlikle aşılamayacak engel olmadığına dikkat çekti; halkın bayramını kutladı

Verimder Anadolu Buluşmaları Denizli’de

Bugüne kadar 25 ilde kanaat önderleri ile birlikte toplantılar yapan Verimder, 1 Kasım tarihinde ilimizde de toplantı yapacak. 

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerine teşekkür etti. 30 meslek komitesinde de kendilerine güvenip desteklerini esirgemeyen üyelerine gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Kadın kooperatifleri ve girişimcilerine yönelik destekler DTO'da anlatıldı

Ticaret Bakanlığı’nın kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilere yönelik sunduğu desteklerin ele alındığı bilgilendirme toplantısı, Denizli Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi

DTO’da Yeni Yönetim Belli Oldu

3 Ekim Pazartesi günü Denizli Ticaret Odası (DTO) üyelerinin katılımıyla yapılan seçimle belirlenen DTO Meclisi, 2022-2026 döneminin DTO Yönetim Kurulu üyeleri ile DTO Başkanını seçti.