DİKKAT..! DOLANDIRICILAR VALİ ATİK’İN İSMİNİ KULLANIYOR

DİKKAT..! DOLANDIRICILAR VALİ ATİK’İN İSMİNİ KULLANIYOR

Dolandırıcılık adına her yolu deneyen dolandırıcılar, bu kez de Vali Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürünün ismini kullanmaya başladılar.

Konu hakkında Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada;”Son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından Denizli Valiliği, Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak, iş insanlarımız ve vatandaşlarımızın ev veya cep telefonları aranmış olduğu, para yardımı talebinde bulunulduğu tespit edilmiştir.

Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, iş insanlarımız ve esnafımızdan telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır.

Valiliğimizin ve herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon vb. yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesi, böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımızın Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığı'na ihbarda bulunması önemle rica olunur.” denildi.