Depolama Hizmetlerinde Denizli’nin Tercihi; Dohaş Gümrük Antrepo

Depolama Hizmetlerinde Denizli’nin Tercihi; Dohaş Gümrük Antrepo

Depolama Hizmetlerinde Denizli’nin Tercihi; Dohaş Gümrük Antrepo

Türkiye’de organize sanayi bölgesi bünyesinde kurulmuş olan ilk ve tek antrepo olma özelliği taşıyan Dohaş Denizli Organize Sanayi Bölgesi Gümrük Antrepo, hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor. 


Kaliteli ve güvenilir depolama hizmetleriyle dikkat çeken, Denizli Organize Sanayi Bölgesi kuruluşu olan Dohaş Antrepo, 2018 yılı Kasım ayından bu yana Denizli’deki firmaların gözdesi oldu. Gümrüklü A tipi genel antrepo hizmeti veren Dohaş, 6 bin 600 metrekare kapalı, 3 bin 300 metrekare açık olmak üzere toplamda 9 bin 900 metrekare alana sahip. 

Kalite ve güveni önceleyen Dohaş’ın firmalar tarafından da en çok beğenilen özelliği; depo yönetimi programları ile müşterilere tüm süreçleri izleme ve denetleme, gerçek zamanlı olarak ortak oluşturulan performans kriterlerini takip etme olanağı sunması ve 7/24 kayıt yapan kamera sistemi ile güvenlik görevlileri vasıtasıyla kontrol edilebilmesidir. 


Yılda 1500 TIR depolama kapasitesi


Gümrüklü depolama hizmeti kapsamında yılda 1500 TIR depolama kapasitesine sahip Dohaş Antrepo, birim bazında, koli bazında ve palet bazında siparişlerin hazırlanması ile sevkiyatını da üstleniyor.

“Depolama alanında Denizli’nin ihtiyacını karşılıyor”

Konu ile ilgili açıklama yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “2015 yılında Gümrük Müdürlüğü, Bölgemize taşındıktan sonra, sanayicilerimizden gelen talep üzerine A Tipi Gümrük Antrepo işletmesini kurduk. Kuruluşundan beri şehrimize ve bölgemize hizmet veren Dohaş, depolama alanında önemli bir ihtiyacın karşılanmasını sağlıyor. Hem şehrimizin hem de bölgemizin gelişmesine katkı sağlamak için bu tür çalışmalara öncülük yapmaya devam edeceğiz” dedi.