Denizli'de 5 FETÖ üyesi yakalandı
![Denizli'de 5 FETÖ üyesi yakalandı](https://kulvargazetesi.net/images/news/denizlide-5-feto-uyesi-yakalandi.jpg)
Denizli’de FETÖ-PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan yakalanan 5 şüpheliden 4 tanesi tutuklandı, diğeri hakkında adli işlem yapıldı.
Denizli geneli FETÖ-PDY silahlı terör örgütüne yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar neticesinde, “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Bilerek ve İsteyerek Yardım Etme” suçundan hakkında 2 yıl 1 ay netleşmiş hapis cezası bulunan 1 ihraç memur yakalandı ve çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.
Ayrıca “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma” suçundan haklarında 6 yıl 3 ay netleşmiş hapis cezası bulunan Bylock kullanıcısı 2 ihraç memur, 1 ihraç askeri personel ve 1 ByLock kullanıcısı şahıs olmak üzere 4 kişi yakalandı ve çıkarıldıkları adli makamlarca 3 şüpheli tutuklandı.(İHA)
0 Yorum