Denizli BB

Başkan Zolan çocuklarla futbol oynadı 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kelekçi Mahallesi’nde yaptığı halı sahayı inceleyerek çocuklarla birlikte futbol oynayan Başkan Zolan, “Söz verdik, yaptık” dedi.

Kahramanlar rahmet ve minnetle anıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’ne özel bir anma programı düzenledi.

Can Dostları “Satın alma, sahiplen”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma, Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan birbirinden tatlı can dostlar yeni yuvalarına kavuşmaya devam ediyor.

Başkan Zolan’dan Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi mesajı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı

Büyükşehir’den kadınlara tarım ve arıcılık eğitimi 

Denizlili 50 kadın girişimciye yönelik tarım ve arıcılık eğitimi verildi. 

Büyükşehir’den çiftçilere 94 ton nohut tohumu desteği

Denizli Büyükşehir Belediyesinin her zaman çiftçilerin yanında olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Esas olan çiftçilerimizin mutluluğudur

Başkan Zolan: “Deprem şehrimizin en öncelikli konusu”

Başkan Zolan, Jeoloji ve İnşaat Mühendisleri ile Mimarlar Odasını ziyaret etti 

3. Uluslararası Karikatür Yarışması sonuçları açıklandı

Denizli Büyükşehir Belediyesi 3. Uluslararası Karikatür Yarışması sonuçları açıklandı

Büyükşehir depremin yaralarını sarmaya devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, yıkımın en şiddetli yaşandığı Hatay’da yaraları sarmaya devam ediyor

Kırsaldaki Meralar Islah Edilecek

12 bin dekarlık mera alanını ıslah edecek. Üreticilerin yem maliyetini düşürecek projenin 11 ilçedeki 62 mahallede uygulanacağını kaydeden Başkan Zolan, “Kazanan yine Denizli’miz olacak” dedi.

 “İstiklal Marşı 102 yaşında”

Başkan Osman Zolan, “Milli marşımızı yüreklere nakşeden Milli Şairimiz Ersoy’u gelecek nesillere ulaştırmak temel vazifelerimizdendir” dedi.

Bu proje ile, Trafik rahatlayacak, barajın çehresi değişecek

BaşkanıOsman Zolan, Ankara yolunu Antalya yoluna bağlayacak alternatif yeni çevre yolu ile Gökpınar Vali Recep Yazıcıoğlu Barajı çevresinde oluşturacakları 350.000 m²lik rekreasyon alanı müjdesi verdi

DEDESİ MEHMET AKİF'İ ANLATACAK

 İstiklal Marşı’nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Argon Ersoy,  “Ailesinin Dilinden Mehmet Akif” adlı sunumuyla Denizlililerle buluşacak. 

YKS’ye girecek gençlerin sınav ücreti Büyükşehir’den 

Denizli genelinde YKS’ye girecek 25 yaşını aşmamış tüm gençlerin sınav ücretlerini Denizli Büyükşehir Belediyesi karşılayacak. 

Kadın Meclisi, depremzede kadınlarıyalnız bırakmadı 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ndeDenizli Yüksek Öğrenim KYK’damisafir edilen depremzede kadınlar ile bir araya geldi.

Osman Zolan yeniden Deprem Bölgesine gitti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından dördüncü kez deprem bölgesine gitti.

Büyükşehir'den 8 Mart'a özel program

Denizlili kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin düzenlediği anma programında bir araya geldi.

MÜSİAD’tan Başkan Zolan’a ziyaret 

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ve yeni yönetimini kabul eden Başkan Osman Zolan, Türkiye’nin yüzyılın afetini yaşadığını belirterek, depremin yaralarını sarmayı sürdüreklerini belirtti

Başkan Zolan’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı 

Başkan Osman Zolan, “Eğitimden, kültüre, ekonomiden siyasete hayatın her alanında büyük başarılar ortaya koyan kadınlarımız, ülkemizin geleceğine daha da güvenle bakmamızın teminatı olmuşlardır” dedi.

Çanakkale Zaferi Sergisi düzenleniyor

Büyükşehir 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıldönümünde, tarihi zaferde kahraman Türk askerinin kullandığı eşyaların yer aldığı özel bir sergi düzenliyor.

Üreticiye silajlık mısır tohumu desteği verilecek

Geçen yıl 6 ilçede 1.215 üreticiye 18.100 kg silajlık mısır tohumu desteği veren Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kez 17 ilçedeki 3.500 üreticiye 85.000 kg silajlık mısır tohumu desteğinde bulunacak

Büyükşehir Ege Tarım Fuarına Katıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin de desteklediği 18. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 1-5 Mart tarihleri arasında yapıldı. 

Sarayköy ve Buldan’da su kesintisi yapılacak

DESKİ, içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışma nedeniyle 6 Mart 2023 Pazartesi günü Sarayköy ve Buldan ilçesinin muhtelif mahallelerinde su kesintisine gidecek

Başkan Zolan “Berat Kandiliniz Kutlu olsun”

Başkan Zolan, “Ellerimizi semaya açacağımız bu kutlu gece, yaralarımızın bir an önce sarılmasına, birlik ve beraberliğimizin daha da artmasına vesile olsun inşallah” dedi.

Deprem bölgesinde çocuklar da unutulmadı

Depremin yaralarını sarmak için ilk günden itibaren gece gündüz çalışan Denizli Büyükşehir Belediyesi, İskenderunlu çocuklara da moral oluyor.

Denizli 15.460 afetzedeye kucak açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda kente gelen 3.865 aileden 15 bin 460 kişinin giyim ihtiyacını karşıladı.  

ÖZAY GÖNLÜM UNUTULMADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli’nin yetiştirdiği büyük halk ozanı Özay Gönlüm’ü vefatının 23. yıl dönümünde de unutmadı.

Denizli Büyükşehir tüm ekipleriyle deprem bölgesinde sahada

 Denizli Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın İskenderun ilçesinde 3 konteyner kent alanının altyapı ve tesviye işlemlerini yaptı. 

Deprem bölgesinde dezenfeksiyon seferberliği

Denizli Büyükşehir Belediyesi, salgın hastalıklara karşı da dezenfeksiyon seferberliği başlattı.