BAŞKAN ŞEVKAN, MUHTARLARLA 2023 ÇALIŞMA PROGRAMINI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN ŞEVKAN, MUHTARLARLA 2023 ÇALIŞMA PROGRAMINI DEĞERLENDİRDİ

Acıpayam Kaymakamı  Mustafa Gürbüz ve   Acıpayam  Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan ,  2023  yılı değerlendirmeleri ve 2024  yatırım bilgilendirmesi için  Acıpayam  Muhtarları ile buluştu

Acıpayam Kaymakamı  Mustafa Gürbüz ve   Acıpayam  Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan ,  2023  yılı değerlendirmeleri ve 2024  yatırım bilgilendirmesi için  Acıpayam  Muhtarları ile buluştu. 
“Muhtarlarımızla biz, Acıpayam’ımız   için aynı hedefe koşan büyük bir aileyiz” diyen Başkan Şevkan, bu birlik ve birliktelik sayesinde Acıpayam’ın  önemli yatırımlar kazandığını ve bundan sonra da kazanmaya devam edeceğini ifade etti.


Buluşmada 2023 yılı yatırımlarını değerlendiren ve 2024 yılı yatırım programları hakkında bilgi veren Başkan Şevkan, bu programların genel çerçevesinin vatandaşlar ve muhtarlarla birlikte çizildiğine vurgu yaptı. 

BAŞKAN ŞEVKAN: Yatırımlar 2024’te de aynı hızda devam edecek

Bunun için tüm mahalleleri tek tek ziyaret ettiklerini hatırlatan Başkan Şevkan, “Yatırımlarla dolu bir yılı daha bitirip, yeni yıla ‘bismillah’ diyeceğiz inşallah.  Yeni yılın daha da bereketli olacağı inancındayız.  Mahalle ziyaretlerimizde görülen eksiklikleri tamamlamaya çalıştık, eksikliklerimiz tabi ki var, bunları da en yakın zamanda çözmek için çalışmalarımız devam ediyor. Üstüne ekleyerek sürdürdüğümüz yatırımlar 2024’te de aynı hızda devam edecek” diye konuştu.

 BAŞKAN ŞEVKAN ; “MUHTARLARIMIZLA BİZ, AYNI HEDEFE KOŞAN BÜYÜK BİR AİLEYİZ” 

 Başkan Şevkan;  Bizler geçen 5 yıl süre zarfında muhtar kardeşlerimizin her biriyle güzel bir birliktelik oluşturduk. Biz farklı yerlerde olsak da aynı amaçla aynı hedefle çalışan büyük bir aileyiz. El birliği ile kazasız belasız Acıpayam’ımızı ve mahallelerimizi derleye toplaya yolumuza devam edeceğiz. Ve bu yolda hemşehrilerimin ve muhtarlarımın bizleri asla yalnız bırakmayacaklarını biliyorum. Çünkü, sizlerin her birinize karşı bizim ayrı bir sevgimiz ve muhabbetimiz var. Maksadımız Acıpayam için bir araya gelmek. Bu birlikteliğimiz daim olsun inşallah.” İfadelerini kullandı. 

Acıpayam Kaymakamı Mustafa Gürbüz ise devletin vatandaşla buluşmasında giriş kapısı olma niteliği ile önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade ederek muhtarlarla bir araya gelip buluşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Vatandaşların tercihleri ile iş başına gelen muhtarların halk ile devlet arasında bir köprü görev üstlenerek son derece önemli bir görev yaptıklarını belirterek, tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantı sonunda mahalle muhtarlarına yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketleri Acıpayam Kaymakamı Mustafa Gürbüz ve Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan tarafından takdim edildi.