Siyaset

ONLAR, TOPRAĞI VATAN YAPTILAR

ONLAR, TOPRAĞI VATAN YAPTILAR

İyi Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, Şehit ve Gaziler Günü sebebiyle yaptığı açıklamada, “Toprağı vatan yapan; Gazi ve Şehitlerimizin yiten canı, p arçalanan bedeni akan kanıdır.” Dedi.

İyi Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt  açıklamasında daha sonra şunları söyledi; “Şehitlerimiz ve Gazilerimiz olmasaydı bu güzel vatanımız,müstevlilerin elinde olacak ve bizde;başka milletlerin,birçok hürriyeti kısıtlı kullanabilen,İKİNCİ SINIF vatandaşı konumunda olacaktık.

Hür,her türlü  eşit haklardan yararlanan başı dik,gururlu Türk vatandaşlığımızı yaşadığımız,bu güzel VATAN;şehit ve gazilerimizin,bizlere emanetidir. Bizler;gerek İYİ Partililer,gerekse vatanını ve milletini seven vatandaşlar olarak Şehit ve Gazilerimizin bu EMANETİNİ büyük bir özveriyle,gayretle,korumak kollamak zorundayız.Bu güzel vatanımıza,tehlike arz edecek her türlü tehtid ve harekete karşı durmanın,boynumuzun borcu olduğunu bilmeliyiz.Bizler enazından bu hususta kendimizden eminiz.

Vatanımıza sahip olmanın yanında,görevlerimizi de çok iyi biliyoruz ve gereğini de yerine getireceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Bu vesileyle,kanlarını ve canlarını,güzel vatanımız için seve seve veren Kahraman Şehitlerimizin emanetine,büyük bir kıskançlıkla sahip çıkacağımızı beyan ederken,Kahramanlarımıza da;gerek şahsım gerekse partim adına,sonsuz şükranlarımızı ve minnetlerimizi,hürmetle arz ederiz.”

Etiketler
Paylaşım

Yorumlar

Yazarlarımız