Siyaset

ÖRKİ'YE ZİYARETLER SÜRÜYOR

ÖRKİ'YE ZİYARETLER SÜRÜYOR

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, iş dünyasından önemli isimleri ağırladı. Denizli Sanayi Odası Yönetimi ile MÜSİAD Denizli Şube yönetimini ağırlayan Başkan Örki, “Pamukkale’yi bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız” dedi.

Öte yandan, AK Parti Grup Başkanvekili Özkan ve AK Parti İl Başkanı Filiz, Pamukkale Belediye Başkanı Örki’ye makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İŞ DÜNYASI’NDAN BAŞKAN ÖRKİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her kesimden temsilcilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Örki’nin bu kez hayırlı olsun ziyaretine iş dünyasının önemli temsilcileri geldi. Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Müjdat Keçeci ve beraberindeki heyet Başkan Örki’yi ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Keçeci, Sanayi Odası’nda istişare yöntemiyle kararlar alarak çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Öncelikle Pamukkale Belediye Başkanlığı göreviniz hayırlı olsun. Sizin başarılı olacağınıza olan inancımız tam. Bizim kapımız her zaman sizlere açık. Yapacağınız çalışmalarda sizin yanınızdayız. Başarılar dileriz” dedi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise Pamukkaleli vatandaşların verdiği emanetin bilincinde olduklarını belirterek, “Her zaman söylediğimiz gibi biz Pamukkale’yi ortak akılla yöneteceğiz. Amacımız ilçemizi bulunduğu yerden daha da iyi yerlere taşımak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

İŞ ADAMLARINDAN DESTEK

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret edenler arasında Müstakil İşadamları Derneği Denizli Şubesi yönetimi de yer aldı. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün başkanlığındaki heyet Başkan Örki’yi makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler. Başkan Akgün, Pamukkale Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduklarını belirtirken, Başkan Örki ise “MÜSİAD’ın bu ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. İş dünyasının gücünü yanımızda görmek sevindirici. Hedeflerimize ulaşmak konusunda bu destek çok önemli” diye konuştu. Ziyaretin ardından MÜSİAD üyeleri ve Başkan Örki günün anısına objektif karşısına geçtiler. 

ÖZKAN VE FİLİZ’DEN BAŞKAN ÖRKİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, hem vatandaş, hem de protokol tarafından tebrik ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Başkan Örki’yi bu kapsamda Denizli Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ziyaret etti. Başkanlık görevinde Örki’ye kolaylıklar dileyen Özkan, “Binlerce yıllık tarihi ve medeniyeti ile Dünyanın cazibe merkezi olmuş Pamukkalemiz bundan sonra da Avni Örki Başkanımız ile daha yüksek noktalara gelecektir. Başkanlık görevini layıkıyla en iyi şekilde yapacağına inandığım Başkanımız, önümüzdeki 5 yıl içerisinde gönül belediyeciliğini en mükemmel şekilde tahsis ve tesis edecektir. Avni Örki Başkanımıza görevinde başarılar diliyor, yapacağı hizmet ve çalışmalarda kendisine muvaffakiyetler diliyorum” ifadelerini kullandı. Pamukkaleli vatandaşların Başkan Örki’yle en güzel hizmetleri alacağını ifade eden Filiz ise “31 Mart Yerel Seçimlerinde Avni Örki Başkanımız milletimizin de yüksek desteğiyle bu göreve Pamukkaleliler tarafından getirilmiştir. Bundan sonra ünümüzdeki 5 yıl boyunca başkanımız vatandaşlarımıza, değerli Pamukkale halkına en güzel hizmetleri götürecektir. Pamukkale’nin çehresi Avni Örki Başkanımız ve dinamik ekibi ile değişecek, Dünya Pamukkale’yi konuşacak. Pamukkale turizmden tarıma, spordan eğitime kadar her alanda marka bir kent haline gelecek. Başkanımız Avni Örki bu vizyona, güce ve enerjiye sahip bir insandır. Ben kendisine görevinde başarılar diliyor, Başkanlığının vatana, millete hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ diye konuştu.

‘’LÜGATİMİZDEN YORULMAYI SİLEREK VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ’’

Nazik ziyaretlerinden dolayı Özkan ve Filiz’e teşekkür eden Başkan Avni Örki, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Grup Başkanvekili olarak Denizlimizin bayrağını her zaman dalgalandıran ve bizleri en iyi şekilde temsil eden Cahit Özkan vekilimize ve dinamik teşkilatın başkanı Necip Filiz’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milletimizin bize vermiş olduğu emanetin, omuzlarımıza yüklemiş olduğu sorumluluğun son derece idrakindeyiz. Kıymetli Pamukkaleli vatandaşlarımıza hizmet götürmek, onların beklentilerini karşılamak için lügatimizden yorulmayı silerek var gücümüzle çalışacağız. Her şeyden önce milletimizin mutluğunu, huzurunu ve refahını sağlamayı amaçlıyoruz’’ dedi.

Etiketler
Paylaşım

Yorumlar

Yazarlarımız