Siyaset

İYİ PARTİ, O SEÇİM , BU SEÇİM

İYİ PARTİ, O SEÇİM , BU SEÇİM

İyi Parti İl Başkanı Hasan Akgün, "Yaklaşık bir aydır yoğun bir şekilde her iki partinin Genel Başkanları ve genel merkez yöneticilerinin özverili çalışmaları sonucunda partilerimiz Türkiye nüfusunun %70’ini kapsayan büyükşehirlerin bir kısmında CHP’nin aday gösterip, İYİ Parti’nin destek vermesi, bir kısmında ise İYİ Parti’nin aday gösterip CHP’nin destek vermesi şeklinde mutabakata varmışlardır."


Millet ittifakın gerçekleşmesinin ardından bir açıklama yapan İyi Parti İl Başkanı Hasan Gkgün, "Sayın Meral Akşener ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde oluşturulan bu milletle güç birliğinin başarıya ulaşmasının temel koşulu, her iki parti yöneticilerinin ve tüm Denizlili seçmenlerin bu güç birliğine destek vermesidir. Türkiye’nin ve Denizli’nin ekonomik sorunlarının çözülmesi, kaybolan hukuk ve adaletin yeniden tesis edilmesi, Türk milliyetçiliği ve Atatürkçülüğün toplumda arzu edilen seviyeye getirilmesi ve liyakatin tekrar devlet yönetimine dâhil edilmesi gibi temel sorunların çözülmesi ancak bu güç birliğiyle mümkün olacaktır. Denizlimizde 15 yıldır yapılan tahribat, önümüzdeki 5 yılı birlikte yöneterek giderilecektir. Unutulmamalıdır ki, Belediyelerle gelenler, belediyelerle gidecektir.
Özlenen ilkeli ve dürüst belediyeciliğin Denizlimizde hakim olabilmesi için bir değişimin gerekli olduğu aşikardır. Sende mi bende mi  demeden bizde dediğimiz zaman bu değişim seçim sonuçlarında kendini gösterecektir  ve  başarı kaçınılmaz olacaktır." dedi. 

Etiketler
Paylaşım

Yorumlar

Yazarlarımız