Spor

MERKEZEFENDİ’DE TENİS TURNUVASI HEYECANI SÜRÜYOR

MERKEZEFENDİ’DE TENİS TURNUVASI HEYECANI SÜRÜYOR

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen tenis turnuvasında kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Finale yaklaşıldıkça da heyecan her gün ikiye katlanıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, sporun ve sporcunun her daim yanında olduklarını söyleyerek tenis turnuvasında mücadele eden sporculara da başarı dileklerinde bulundu.

Merkezefendi Belediyesi sporun her alanında çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. İlçe genelinde spora yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren ve her daim sporun ve sporcunun yanında olan Merkezefendi Belediyesi, bu kez de tenis turnuvası ile sporseverlerle buluştu. 150 sporcunun katılımı ile düzenlenen tenis turnuvası tüm hızıyla devam ediyor.29 Mayıs’ta başlayan tenis turnuvasında kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Finale yaklaşıldıkça da heyecan her gün ikiye katlanıyor.

Turnuvalarda ‘Yeni Başlayan Erkekler, Senior Erkekler, Master Erkekler, Yeni Başlayan Bayanlar, Senior Bayanlar ve Double Erkekler’ olmak üzere 6 kategori yer alıyor. 150 Denizlili sporcunun ter döktüğü turnuvanın finali ise Temmuz’da yapılacak.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, sporun ve sporcunun her daim yanında olduklarını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sporun ve sporcunun destekçisi olduk. İlçemizdeki 5. Sınıf öğrencilerimize bisiklet hediye ediyoruz. 8. Sınıf öğrencilerimize basketbol topu hediye ettik. Her yıl binlerce öğrencimiz kurduğumuz portatif havuzlarda yüzme öğreniyoruz. Her okulumuza halı saha kazandırdık. Yine okullarımızda basketbol potalarını yeniliyoruz. Amatör spor kulüplerimize malzeme desteğinde bulunuyoruz. Bununla beraber daha sporla ilgili birçok desteğimiz var. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Şimdilerde ilçemizde bir tenis turnuvası düzenliyoruz. Oldukça heyecanlı mücadelelere sahne oluyor. Turnuvamıza katılan sporcularımıza başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler
Paylaşım

Yorumlar

Yazarlarımız