Ekonomi

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli OSB’yi ziyaret etti

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli OSB’yi ziyaret etti

 Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Uğurlu, Cemalcan Sirkeci, Bölge Müdürü Ahmet Taş tarafından karşılanan Vali Ali Fuat Atik; Bölgenin genel durumu ve yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı. 

    Denizli OSB Toplantı Salonunda yapılan görüşmede; Bölge Müdürlüğü’nce Kovid-19’a karşı alınan tedbirler hakkında bilgi verildi. 

Toplantıda; Bölgede 25.000 civarında istihdam olması nedeniyle PCR testlerinin Pamukkale Üniversitesi OSB Polikliniği’nde yapılabilmesi için gerekli çalışmaların yapılması hususuna değinildi. 

Sayın Valimiz, İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk ve Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ile görüşerek Koronavirüs PCR testlerinin Pamukkale Üniversitesi OSB Polikliniği’nde yapılmasını sağladı. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı, “Organize Sanayi Bölgemizde ortalama 25.000 çalışan mevcut. Pozitif çıkan vakalardan sonra büyük bir iş kaybına neden olunmaması için temasta olan çalışanları karantinaya almak yerine test yapıp işe devamlarını sağlamamız gerekir. Bu yüzden PCR testlerinin OSB’de yapılması çalışanlarımız ve sanayicilerimiz açısından çok önemli. Desteklerinden dolayı Sayın Valimize çok teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler
Paylaşım twitter        

Yorumlar


Puan Durumu