Kulvar Gazetesi

Pasvak , Gurbetçilerin Desteğini Bekliyor

PASVAK AŞEVİ , Ramazan ayı münasebetiyle Denizlili Gurbetçilere bir çağrı yaparak destek istedi.

Pasvak , Gurbetçilerin Desteğini Bekliyor

PASVAK AŞEVİ , Ramazan ayı münasebetiyle Denizlili Gurbetçilere bir çağrı yaparak destek istedi. Destek mesajında şu ifadelere yer verildi

Denizli PASVAK AŞEVİ 2004 yılından bu yana Denizli’de gerçekten yardıma muhtaç insanların oluşturduğu aileleri kişileri tespit ederek yılın her günü  sıcak yemek hizmeti vermektedir. Eşit, adil ve tarafsız bir hizmet anlayışı olan kurumumuz  etik ve ahlaki değerler çerçevesinde hoşgörülü bir yardım sürdürmektedir.

           PASVAK AŞEVİ bugün itibariyle; 1.250 kişiye iki öğün yetecek 3 çeşit sıcak yemeği ve ekmeği, ihtiyaç sahibi aile ve kişilere yemek dağıtım araçlarıyla kapılarına kadar götürerek hizmet vermektedir.

        Hizmetlerini tamamen hayırseverlerin maddi ve manevi destekleri ile sürdüren aşevimiz, 16 yıldır alan el ile veren el arasında yardımlaşma adresi olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

       Tüm gurbetçilerimizin Ramazan-ı Şerif’in hayırlara vesile olmasını diler, zekat, fitre ve sadaka bağışlarını kabul ettiğimizi söylemek isteriz.

        Yardımlaşma ve dayanışmanın en hat safhada yaşandığı bu mübarek ramazan ayında Pasvak Aşevi olarak “Denizli’li Gurbetçilerimizin“ desteklerini bekliyoruz. 

İletişim ;

 0 (258) 266 28 48

 0 (533) 698 49 89

Web : www.pasvak .com

Facebook : pasvakasevi

Insatgram : pasvak