Magazin

Basın İlan Kurumu Müdüründen, Denizli Basınına Rica

Basın İlan Kurumu Müdüründen, Denizli Basınına Rica

Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, Denizli Basınına 65 Yaş üstü evinden çıkamayanlara gazete dağıtmaları konusunda öneri de bulundu.

Basın İlan Kurumu olarak, ülkemizin etkin şekilde mücadele ettiği COVID-19 küresel salgını dolayısıyla, devletimizin ve kurumlarının aldığı karar ve uygulamalar çerçevesinde, sahada zor ve riskli şartlar altında çalışan gazetecilerimize ve yayınlarını aksatmadan sürdüren basınımıza destek olmak amacıyla bir dizi kararlar alınmış ve bunları sizlerle paylaşıp uygulaması noktasında görüşmelerimiz olmuştu. Bilindiği üzere 65 yaş ve üstü kronik hastalığı bulunan vatandaşlar için sokağa çıkma yasağı getirildi.

Bu bağlamda ,abonelerinize gazetelerinizin ulaştırılması anlamında salgın nedeni ile bazı iş yerlerinin kapalılığı vb. nedenlerle  aksamaların yaşandığı şu günlerde her gazetemiz kendi okuyucuları başta olmak üzere çevresinde, evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü dahil abonelerinize elimizden geldiğince her sabah gazetelerini teslim edip istekleri olup olmadığını sormaları , ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yardımcı olmaları onları mutlu edecektir hem de gazetelerimizin okunurluğu artacaktır. Hatta ‘Basın Vefa Grubu’ gibi sosyal sorumluluk projesi oluşturarak evlerinden çıkamayan ya da iş yerlerini açamayan okurlarınıza gazetelerin ulaştırılması büyük bir vefa örneği olacaktır. Salgınla topyekün mücadele ettiğimiz şu günlerde buna benzer örneklerin de siz değerli basın camiamızda görmek en büyük arzumuzdur.

 

Etiketler
Paylaşım twitter        

Yorumlar


Yazarlarımız
Puan Durumu