Kulvar Gazetesi

UMARIM ÇALIŞMA ŞARTLARI DAHA DA İYİ DURUMA GELİR

Denizli’nin Çal ilçesinde 2014 yılından bu yana belediye başkanlığı koltuğunda oturan Fethi Akcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

UMARIM ÇALIŞMA ŞARTLARI DAHA DA İYİ DURUMA GELİR

Denizli’nin Çal ilçesinde 2014 yılından bu yana belediye başkanlığı koltuğunda oturan Fethi Akcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı’nın şahsında yönetim kurulu üyelerinin, tüm medya çalışanlarının gününü kutladığını söyleyen Başkan Akcan, “Muhabirden, editöre, matbaa işçisinden teknik elemanlara, yazar ve televizyon çalışanlarına kadar basın yayın organları içinde çalışan tüm emekçilerin günü kutlu olsun” dedi.

Zor şartlar altında çalışan basın mensuplarının her türlü taktiri hak ettiğini dile getiren Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, bilindiği üzere basın mensuplarının son derece önemli bir görevi ifa ettiklerini kaydetti. Akcan, “Başta Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli basın çalışanları olmak üzere yurt genelinde zor koşullar altında mesleğini icra etmeye çalışan bütün gazetecilerin gününü yürekten kutluyorum. Basın mensuplarının çalışma şartlarını iyileştirmeye yönelik düzenlemeler nedeniyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması adına önemli bir görevi yerine getiren, gece-gündüz koşturan basın çalışanlarımızın şartlarının daha da iyi duruma gelmesini temenni ediyorum” diye konuştu.